Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nálatok is sok egér van idén?...

Nálatok is sok egér van idén? Nálam nem hatott se a pép, se a rágcsálóirtó blokk. Mit használjak, ami hatásos?

Figyelt kérdés

csapda nem érdekel.


Rágcsólóirtó szerekkel kapcsolatban ha vkinek vmi tényleg bevált, az érdekelne, köszönöm.


2017. okt. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak könyörgöm ragasztós egércsapdát NE! iszonyatosan sírnak benne, órákig, letépik..hagyjuk.:(

A méreg nem vált be??? hogy a fenébe??

nekünk van élvefogó csapdánk azzal néha egyet megfogok.

Aztán megy ki a bozótosba...:) most is itt libbent el egy a hütő felé mintha évek óta több lenne.:(

2017. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell találni hol jön be és azt megszüntetni. Különben szélmalomharc.
2017. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem se jó a pép, mert itt mindig azzal irtottak a városban és immúnisak rá.

Ez az igazi és házilag elkészíthető:

[link]

2017. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ritkán találkozom egérrel. A két macsek és egy bagoly irtja őket. Lassan védetté kell nyilvánítani az egereket, mert a kihalás szélére sodorták már a ragadozóink.


Patkány viszont volt nem rég, RaTaTa mérget tettem ki, 5 nap múlva már elpusztult az az egy szerencsétlen, azóta semmi mozgás nincs. A gabonához könnyen hozzáférnének, de még nem találkoztam kirágott zsákkal.

2017. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ragasztóval is próbálkoztam, mert akkor bent volt a házban, nem volt időm várni 5 napot.

hát, tényleg vinnyogott, mégg sajnáltam is, de a kartonnal együtt bedobtam szemétbe. :(

hát tényleg nem esett jól, de inkább ez, mint hogy éjszaka bamásszon mellém az ágyba, és itt szaladgáljon a hálóingemben...


a protect pépjét próbáltam, ennek már lassan 2 hete.

nagyon bíztam benne, 3-5 napot ír, vártam, volt is 1-2 csendesebb nap, na gondoltam, dolgozik a méreg. de nem.

mert szerintem csak 1-2 lehet, nem több.

aztán a blokk még csak 2 napja van ott, abban is bízok, de ha a pép nem vált be, akkor ez mitől válna be? gondolom ugyanaz van benne.

ez is 3-5 napot ír.

2017. okt. 30. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!