Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minden állat fél a tűztől?

Minden állat fél a tűztől?

Figyelt kérdés
Minden állat fél, ami vadon él? Csak az ember nem?
2010. máj. 30. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ösztön.
2010. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kezdetek kezdetén az ember is félt tőle de aztán a maga javára használta, az állatos részét az első leírta .
2010. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudtam. Szóval, ha egy erdőbe én lennék egyedül ehető dolog, több száz kilóméterre, és tűzet gyújtanék, akkor biztos, hogy nem jönne közel egy kiéhezett farkas falka?
2010. máj. 30. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ember is fél tőle alapból, az egy tanult dolog, hogy nem félsz. Éppen ezért, az okosabb állatok megtaníthatóak arra, hogy ne féljenek tőle (annyira).
2010. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolunk, akkor az ember is fél tőle. Például kevesen mernek végigfutni a parázson, vagy ujjal eloltani az égő gyergyát. Az állatoknál ez ösztönös. A veszélyt látják a tűzben, ami árthat (pl: erdőtűz). Az emberek is félnek tőle, még ha nem merik bevallani is. Nem szivesen lenne senki sem egy égő szobában, vagy közvetlen tűz közelében, mivel súlyos sérülést okoz neki.

Thehát minden állat, sőt még az ember is fél a tűztől.

2010. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát nem is tudom :D Amikor nyársaltunk, akkor az én macskám folyton bele akart mászni a tűzbe. x'D
2010. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Huszárbandériumok bemutatóján láttam, hogy egy tüzes boltív alatt nagy nehezen de áthaladtak a lovak.

Fél minden állat, de megtaníthatóak egyes tűzzel kapcsolatos mutatványra

2010. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát az én macskán nem! Olyan buta tud lenni, hogy mikor a kazánba begyújtottam, ott kellett állnom, mert állandóan dugta a fejét a tőz felé. Többször megpörkölődött a szemöldöke, bajsza, de nem okult. Míg nem lehet becsukni az ajtót, állandóan el kell venni a tűz elől. Mindig attól féltem, hogy egyszer felgyújtja magát. Jobban örülnék, ha félne a tűztől.
2010. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A macskás válaszadóknak: a kérdező vadon élő állatokat említett, nem háziállatot.
2010. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

05-30 20:41 A macskásnak:


Sült Cicaa :D

2010. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!