Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szôr a törpehörcsö...

Miért nincs szôr a törpehörcsögöm orra felett?

Figyelt kérdés

Sose fordult meg ilyen elo, par napja lattam, hogy egyre kevesebb szor van a horcsogom orra felett, kezdek aggodni, hogy valami baja van...

Szerintetek miert lehet ez?


2017. nov. 7. 20:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Eddig is ebbe voltak a horcsogeim semmi baj nem volt vele
2017. nov. 9. 05:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tudna beszélni, szidná az anyádat rendesen. Ez a hely nagyon pici neki!!! Látszik, hogy a weboldalt el se olvastad. Minek kérdezel, ha a tanácsokat meg se fogadod?! Írtam, hogy azért rágja a ketrecet, mert ez a hely nem elég nagy neki, és ezért nincs már szőr szerencsétlennek az orrán. Olvasd el a weboldalt, és aszerint tarts állatot. Vagy sehogy, elvégre nem kötelező. Ne úgy csináld a dolgokat, ahogy a kereskedésben mondják, mert ott nem értenek hozzájuk, és minden vackot rádsóznak... Ez a weboldal tökéletesen összefoglal monden fontos tudnivalót. Ne legyél lusta, olvasd el!!! És ne kínozd állatodat!
2017. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Petra, hogy elfogadom a tanacsod es a webhelyet is megneztem koszonom szepen, es igen a kereskedesben mondtak igy es sajnalom, hogy atcsesztek de nem gondoltam foleg ugy, hogy eddig nem csinalta ezt. Meg jo, hogy idoben feltettem a kerdest mert lehet nem elne sokaig igy mar, de minden keppen venni fogok nagyobb ketrecet. koszonom a valaszod :)
2017. nov. 9. 15:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Lépj be Facebook-on a Hörcsög imádók csoportba! Ott is kapsz megfelelő segítséget.
2017. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!