Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik élőlény a legszebb...

Melyik élőlény a legszebb ezek közül (képek lent)?


2018. jan. 18. 10:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, a 6-os és a 7-es csak véletlenül került oda.... Így sajnos 3x van rajta a második link!



De tényleg ezer bocsiiii

2018. jan. 18. 10:07
 2/13 anonim válasza:
axolotl
2018. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Betta, nekem ez a legkülönlegesebb, legszebb, jó ránézni a színei miatt is.

A többi vagy semmilyen, vagy inkább negatív érzéseket kelt.

Az axolotl nagyon furi :D Olyan, mint valami űrlény. Érdekes, meg egy-két képen nagyon cuki, mint valami mesefigura, de szépnek nagyon nem szép :D

2018. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A betta(azaz a sziámi harcoshal)szerintem is nagyon szép!!!! Van is nekem egy, piros színben. Az axolotl egy kizárólag vízbe élő gőteféle, és nagyon édes,; bár kicsit több odafigyelést igényel a tartása során, mint egy hal. És nekem van 5, nagyon szimpik nekem ezek az állatok. Szeretem az axolotlokat. mert cukik!!!!!!!!!!:D:D:D:D Egyik akváriumba 2(fehérek), a másikba 3(vadas, fehér, sárga)
2018. jan. 18. 11:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Negatív érzéseket kinek mi kelt? Gondolom, a legtöbb a pókoktól viszolyog.
2018. jan. 18. 11:23
 6/13 anonim válasza:
0%

Pók.


Gyűlölöm őket. Egyszer keltem úgy, hogy egy baromi nagy pók volt a hasamon és mászott felfelé.

kb, egy kicsit kisebb volt ennél: [link]


Ez még ifjonc koromban történt, de elég mély benyomást tett rám.

2018. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a pókok félelmetesek ezek közül.

De nem szeretem a csúszómászó férgeket sem, és a rovarokat sem.

2018. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
A pókoktól kiráz a hideg, ezért nekem a lista aljára kerülnek. Betták szerintem gyönyörűek, szóval őket raknám a sor elejére. Axolotot még nem is láttam, de megfogtál ezzel a képpel. Hihetelenül cuki egy állat.
2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az axolotl szerintem olyan kis idétlen, mint valami pokémon nekem annyira szürreális :D De nagyon cukik :D

A betta is nagyon szép.

A pókoktól nem undorodok, vannak szépek de egy üvegfal maradjon azért köztünk :)

2018. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Pedig tényleg létezik ez az állat! Van is nekem 3. Egy sárga, egy vadas és egy fehér(a vadas az egyedüli hím köztük, ha ez számít.).


Amúgy egy kizárólag a vízbe élő, kissé bizarr gőteféle! Nagyon éééédesek

2018. jan. 22. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!