Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy bele az egér a...

Miért nem megy bele az egér a csapdába?

Figyelt kérdés

Vettem élvefogó csapdát,mert valahogy bejött az egér....ez élvefogó csapda....3 egeret meg is fogtam vele,de még mindig van mert rágcsál...

Nem tudom miért nem megy bele...és a többi miért ment bele?


2018. jan. 18. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Tanult a többiek kárán az, amelyik életben maradt.

Amúgy ismerős probléma, nálunk a cégnél ugyanez van. Egy pár csapdába esett, de mindig vannak, és bár a legváltozatosabb csapdák vannak kitéve, nem sikerül elkapni.

2018. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne is mondd, ugyanebben a helyzetben vagyok. Társasház, emeleten lakunk, de ezt kis dögöt képtelen vagyok megfogni. Már mindent kipróbáltam, először humánus megoldással akartam megfogni, de olyan szinten rágcsál éjszaka, hogy felébredek rá. Konkrétan idegbeteg vagyok már. Nem érdekelt, vettem ragasztót, rendes egérfogót is, de nem megy bele. A szekrény áthidalós, nem tudom elmozdítani, de mindig ott van, nem tudom, már rég éhen kellett volna halnia.

Szóval max. a szerencsén múlik. Erre várok én is. :)

2018. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az egér nem buta állat, nem véletlenül használják labirintusos kísérletekben is. Valószínűleg látta a többieket bezárva a csapdába, onnan neki evidens, hogy kerülni kell ezt a dolgot. Nem tuod esetleg valahogy álcázni a csapdát?
2018. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan h feromonos szagot áraszt a csapdába lévő kis zselés izé. Erre tuti oda megy mert szaporodásra készteti a kis dögöket. Hát sajnos ez kinyitja biztosan, de arra gondolj mennyi mindent eljaphattok.tőluk.
2018. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Unikornispata ***** válasza:
38%
Hármaska!A labirintusban patkányok voltak,nekik speciálisan fejlett a hipotalamuszuk...Én ragaccsal fogtam el,a közepébe tettünk kenyeret és magvakat.
2018. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kinyitja kinyírja akart lenni
2018. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi kölcsönkértünk egy macskát, mikor minden veszni látszott, és megoldótódott :D
2018. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*megoldódott
2018. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most rájöttem...valamit érezhetnek az "egérkék+ a csapdán..

A csapda mellé raktam 1 diót...reggelre eltűnt...A csapdába lévő diót meg se közelítették....

Mit csináljak?

Mossam el a csapdát???

2018. jan. 29. 09:14
 10/11 Unikornispata ***** válasza:
Használj ragasztót!!!!!!!!!!!!
2018. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!