Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Léteznek, , állát suttogok"?...

Léteznek, , állát suttogok"? Ha igen hogyan csináljak azt amit csinálnak? Honnan tanulják?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Lósuttogót ismerek, legalábbis annak tartják Monty Roberts-t. Ha jól tudom, az állatok testmozgásából ítélnek azok gondolataira.



Nem tudom, hogy kimondottan állat suttogók vannak e, ahhoz több állat nonverbális jeleit kellene tökéletesíteni.

2018. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, most fognak jonni az oltogatok. De igen. Én nagyon jól megtudom érteni a kutyákat, nem egy olyan kutyáhiz kerultem kozel aki senkit nm engedett magahoz, es sok kutyanak a neveleseben segitettem. Nem tudom, honnan tanultam,kutyak kozt nottem fel, es ramragadt. Amikor a kutyak kozt vagyok leirhatatlan erzes. 15/l
2018. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a rottweilerekkel suttogok :)

Már egészen kisbaba koromban 2 rottweiler volt a bébiszitterem, testőröm...

Sajnos az egyiket el is altatták miatta, mikor széttépte apám karját mert az részegen elverte anyámat, aztán megindult fel÷m és én következtem volna..

Most 35 vagyok, egész életemben rottweilerek vettek körül, ismerem a teljes testbeszédüket... a legkisebb rezdülést is értelmezem rajtuk...

Simàn megismerem idegen rotikon is puszta ránézésből, hogy vele most lehet haverkodni vagy inkább nem kéne.

Rotik nem mindig mutatnak egyértelmű jeleket... néha laikusok odamennek hozzájuk, mert békések... aztán mikor belépsz a személyes szférájába, csak akkor kezd el morogni, vagy ugatni... akkor meg már túl közel vagy... pedig tisztán látni ilyenkor is szeri tem, hogy zavarja a jelenléted és le sem veszi a szemét rólad... csakhát kva magabiztosak, így amíg nem hatolsz be a személyes terébe, addig minek zajongjon..

2018. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki tökéletesen ismeri egy adott állat jeleit, testbeszédét az tűnhet "suttogónak"
2018. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lovakhoz van érzékem, megcsap a hangulatuk, sokszor mesélnek is mi történt velük. Persze nem szó szerint, de ha csak figyelek rájuk, meg tudom mondani mi a bajuk (nem betegségre, hanem pszichésen értem). Nem csak testbeszédből áll, igaz nagy része az. Persze kinek mi. Szóval vannak
2019. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!