Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Léteznek, , állát suttogok"? Ha igen hogyan csináljak azt amit csinálnak? Honnan tanulják?

febr. 13. 18:07  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok

Lósuttogót ismerek, legalábbis annak tartják Monty Roberts-t. Ha jól tudom, az állatok testmozgásából ítélnek azok gondolataira.

Nem tudom, hogy kimondottan állat suttogók vannak e, ahhoz több állat nonverbális jeleit kellene tökéletesíteni.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 13. 18:25 Privát üzenet
Igen, most fognak jonni az oltogatok. De igen. Én nagyon jól megtudom érteni a kutyákat, nem egy olyan kutyáhiz kerultem kozel aki senkit nm engedett magahoz, es sok kutyanak a neveleseben segitettem. Nem tudom, honnan tanultam,kutyak kozt nottem fel, es ramragadt. Amikor a kutyak kozt vagyok leirhatatlan erzes. 15/l

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 13. 19:23 Privát üzenet

Én a rottweilerekkel suttogok :)

Már egészen kisbaba koromban 2 rottweiler volt a bébiszitterem, testőröm...

Sajnos az egyiket el is altatták miatta, mikor széttépte apám karját mert az részegen elverte anyámat, aztán megindult fel÷m és én következtem volna..

Most 35 vagyok, egész életemben rottweilerek vettek körül, ismerem a teljes testbeszédüket... a legkisebb rezdülést is értelmezem rajtuk...

Simàn megismerem idegen rotikon is puszta ránézésből, hogy vele most lehet haverkodni vagy inkább nem kéne.

Rotik nem mindig mutatnak egyértelmű jeleket... néha laikusok odamennek hozzájuk, mert békések... aztán mikor belépsz a személyes szférájába, csak akkor kezd el morogni, vagy ugatni... akkor meg már túl közel vagy... pedig tisztán látni ilyenkor is szeri tem, hogy zavarja a jelenléted és le sem veszi a szemét rólad... csakhát kva magabiztosak, így amíg nem hatolsz be a személyes terébe, addig minek zajongjon..

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 08:36 Privát üzenet
Aki tökéletesen ismeri egy adott állat jeleit, testbeszédét az tűnhet "suttogónak"

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 18. 16:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Léteznek ufok vagy csak én félek mert a fokuszban volt video és ha léteznek mit csinálnak velünk mert én kiskorom ota félek tölük és most 13 vok de nagyon félek vanak vagy mi van...
Ha valóban léteznek hatalmas földalatti bázisok akkor ott pontosan miket csinálnak?
Hová kerül a szemét, szeméthegyek léteznek? Mit csinálnak a sok szeméttel?
Udv! Gamer csajok erdekelnenek. Vannak ilyenek youtubeon? Csinalnak channelt maguknak? Egyaltalan leteznek? Ha igen irjatok minel tobbet. Olyan Toto, Senshi, Szefi tipusak erdekelnenek?
Léteznek olyan helyek ahol mindenféle titkos kísérletet, nem evilági dolgokat vagy furcsa szörnyeket, mutánsokat stb. Dolgokat: Csinálnak, tesztelnek, kisérleteznek meg ilyenek?
Gárdisták léteznek 2017-ben? és ők mitis csinálnak pontosan?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!