Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hová tűnnek a szúnyogok?

Hová tűnnek a szúnyogok?

Figyelt kérdés
Este, mikor ég a villany és nyitva az ablak, bejönnek, tök sok lesz a plafonon. Éjjelre becsukom az ablakot és az ajtót is és mikor felkelek reggel, egy szúnyogot sem látok. Hová tűnnek??
2010. jún. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény mögé, ágy alá. Sok helyre el tudnak bújni. Nálunk a függönyt szeretik nagyon.
2010. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jujj... mostmár átkutatom az egész lakást hogyha van egy szúnog megölöm. . .

egyszer megcsípett egy ilyen fertőzött és az nagyon durva volt :(

2010. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk regelre kinyiffannak pl ottvannak az ablakpárkányon
2010. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én például mindig az ultrahangos szúnyogrisztót használom/környezetbarát,nem allergizál és csak egyszer kell megvenni,mert nem kell utántölteni/és be se jönnek!Az-az jönnének,de inkább irányt válltanak!Ráadásul nyáron a legyek se jönnek be,ha meg mégis akkor amilyen gyorsan csak lehet,keresik a kivezető utat!Bár nekem hosszútávon megfájdul tőle a fejem ami nagyon ritka ,de egyébkén tök jó találmány!
2010. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan bVzi rafinált kis mocskok is, akik a mintás cuccokra ülnek (pl a képek), vagy sötét háttérre, mert azelőtt nem látszanak annyira, mint a falon...

Én délután befújom a szobám úgy, hogy nem hagyom ki az ágy és az azstal alatt, a szekrény mögött, a radiátor közeit, a lomos sarkokat.

Így olyan 98%-os a hatékonyság, még így is van vagy 1-2 mindig, aki túléli.

2010. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!