Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen kísállata van?...

Kinek milyen kísállata van? És napi hány órát foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Nekem van 6 fajta a házban és mindegyikkel eltöltök legalább fél orát / nap ( de pl a Tengerimalacokkal akár 2 órát is)
2018. febr. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Van két kutyám, velük pár órát foglalkozom aktivan naponta(labdázás, seta, trükkök, agility)

van egy macska is, ő kinti-benti cica, nem foglalkozom vele úgy konkrétan, hogy valami menetrendünk lenne, de velem alszik és simogatni szoktam.

van még egy nyulam, ő pedig ki van engedve, ha itthon vagyok, néha odaszalad hozzám ilyenkor adok neki kaját és még pár percet szoktunk trükközni is, illetve ha filmezek felugrik a hátamra és ott van, de ezt sem nevezném foglalkozásnak.

2018. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hörcsög (külön)


Napi 20 percet 2-vel, 1-el 10 percet, 2-vel pedig 5-10 percet. Különböző jelleműek, így máshogy kell velük foglalkozni :) Külön személyiségek :3 Egyébként mindegyik dzsungáriai törpehörcsög

2018. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen hiperaktív német vizsla, aki ilyenkor szabi alatt sem hagy egy perc nyugtot sem,pedig már 8 éves, így a fűtött házban való ücsörgés helyett indulhatok rögtön csatangolni vele, pedig itt nálunk épp istentelen szél fúj, bár igaz, nagyon szépen esik a hó...
2018. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!