Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Fressnapfban milyen aklamakk...

A Fressnapfban milyen aklamakkor szokott 20% kedvezmény lenni?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt látom, hogy ma 10-20 % minden termékre. Viszont ahol én lakok, nincs Fressnapf, így utaznom kell érte, és nem szokott általában beleférni az időmbe. Milyen időközönként szokott lenni? Vagy ünnepnapokkor, pl.következőnek Húsvét környékén várható?
2018. márc. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az állatok világnapjáról (okt. 4.), és a szilveszter előtti napról (dec. 30.) tudok.
2018. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is.
2018. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Akciók szinte mindig vannak , van mikor 3 napos vagy 1 hetes van mikor több . Neten érdemes megnézni.
2018. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Sok helyen van olyan, hogy olcsóbban adják azokat a termékeket, amelyiknek napokon belül lejár a szavatossága.


Semmi bajuk, csak nem lehet eltenni későbbre

2018. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Iratkozz fel a hírlevelükre.
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Pl most is van akció, a kaják egy része 20-30% kedvezménnyel van. Az már más kérdés, hogy még így is drágák, összetételét tekintve túl magas az áruk, nem tudom miért hiszik, hogy Acana meg Orijen árban lehet adni olyan tápokat amik fele burgonya meg csirke (Real Nature pl).
2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!