Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen "szobaállataitok" vannak?

Milyen "szobaállataitok" vannak?

Figyelt kérdés
Az én szobámba van egy akvárium trópusi halakkal; két axolotl egy külön, nagyobb akváriumban; egy terráriumban van kettő kékfarkú szkink, másik terráriumba egy ausztrál szakállas agáma, megint másikba egy zöld leguán. Kíváncsi vagyok, nektek milyen állataitok vannak a szobába.

2018. ápr. 10. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 dzsungáriai törpehörcsög, fejenként 70*50 cm alapterületű helyen. :)
2018. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pók a sarokban, poratkák, különféle egyéb organizmusok, amiket inkább mikroszkóppal lehet látni
2018. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyúl, hörcsög, tengerimalac :)
2018. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

poecilotheria rufilata, poecilotheria metallica, avicularia versicolor, brachypelma smithi

3 királypiton (leopard piebald, blue eyed luci, black pastel lavender), conda disznóorrú sikló, királysikló (lampropeltis getula nigrita), smaragzöld piton, rhynchophis boulengeri.

Meg van egy macskám. Az nem tudom hogy beleszámít e ő is “szobaállat” tekintve hogy csak benti cica :D

2018. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 akvárium mindenféle hallal, meg legalább 20 törpehörcsög
2018. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajj de mázlista vagy kérdező. :)


Van egy közösen vállalt benti cicánk barátommal, én szeretnék még agámát, de barátom nincsen oda a "gyíkokért". :/


Régen volt gőtém.

2018. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Márványos gőte párocskám van nekem is a halak közt!
2018. ápr. 11. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!