Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csótány a szobában, mit...

Csótány a szobában, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Talalkoztunk mar csotannyal a hazban (a feketevel, nem tudom pontosan hogy hivjak), valahogy mindig csak akkor bukkanak elo, mikor jobb ido van, egesz telen nem volt egy sem, ezt sem igazan ertem. A furdoben csak egyetlen egyszer volt meg tavaly nyaron, a konyhaban is volt akkortajt 1-2, de sikeresen kiirtottuk. Viszont eloszor mindig a szobamban latunk, es nem ertem miert. Nem az van a legkozelebb a furdoszobahoz sem. Nem tudom lehet-e osszefuggesben de sajnos nemreg a falam egy sarokban elegge peneszes lett, lehet szeretik az ilyen kornyezetet? Illetve az en szobam a leghuvosebb hely a hazban. Mit kellene tennem? Nagyon irtozok toluk, igy nem tudok egyszeruen nyugodtan aludni.
2018. ápr. 15. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Alaposan kitakarítanék, vennék egy doboz irtót és befújnák vele vastagon mindent. Mikor letelik az a pár nap, hét, hogy hatását veszíti, vinnék egy macskát a lakásba, ha túlélték az irtást akkor kapja el.
2018. ápr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mosogató környékét lepték el a rovarok, csótány is meg még vagy háromféle, este mikor felkapcsoltam a villanyt majd sokkot kaptam, vagy 80-an rohangáltak a felmosott edények között. Naszóval uzsgyi a boltba vettem ami volt, Protect Forte-t, este beszórtam vele a mosogató környékét, azóta egyet se láttam! Egy éjszaka alatt hazavágta őket! Szóval én azt ajánlom (nem reklám).
2018. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tömíteni minden olyan helyet, ahol jöhetnek. A mosogató lefolyócsöve környékén szokott lenni lakótelep nekik. És irtószereket venni, ahogy írták. És semmi enni-innivalót nem elölhagyni.
2018. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, aki egyszerűen leönti vízzel. Ez aztán be tud penészedni, nyilván nem a csótány keresi a penészes helyet.
2018. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megfogadom!
2018. ápr. 15. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
A csótányok melegágya a nedves, vizes hely, csak úgy mondom. Nem véletlenül a fürdőből, mosogatóból jönnek a csövekből.
2018. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!