Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak itt debreceni vadászgor...

Vannak itt debreceni vadászgorényesek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kissebb találkozót toborozni,de nem tudom,hogy hol kezdjem,meg kíváncsi vagyok,hogy a gorényem hogy viseli a tobbi gorényt ,mert nem szeretném,hogy agresszív legyen veluk,mert már 1 éves és még nem találkozott másikkal. Aki debreceni,és van kedve egy kis gorénytalálkozóhoz,az írhat:)
2010. jún. 14. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
a vadászok gyilkosok!
2010. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el,nagyon sok ember tobb gyilkolást csinál,mint az osszes vadászgorény egyuttvéve...
2010. jún. 14. 20:12
 3/3 anonim válasza:

Hozzáteszem, a vadászgörény általába kártevőket gyilkol (jó-jó azért egy-két tyúkot, kacsát szivesen meggyilkolna), én Győr közelében lakom, volt vadászgörényem, csak aztán beköltöztem egyetemi kollégiumba és elajándékoztam. Rengeteg egeret meg patkányt meggyilkolt és szerintem ha kevesebb egér, patkány van az senkinek se hátrány, tehát az első hozzászólónak üzenem, hogy hülyeséget írt. A kérdezőnek meg üzenem, vannak vadászgörény klubbok:

www.mvk.hu

www.vadaszgoreny-club.com


Ezeken az oldalakon kellene utána érdeklődnöd.

2010. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!