Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kutyát repülőn...

Hogyan lehet kutyát repülőn vinni?

Figyelt kérdés

Svájcból szeretnénk Magyarországra utazni.

Van egy Máltai selyem pincsim.(3 kg)

Hogyan tudunk legolcsóbban hazautazni?

Azt tudom hogy a Wizzair nem szállít állatokat.

Eddig sehol nem találtam válasz a kérdésemre.



2018. okt. 13. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol kerested a választ? Svájcból honnan, melyik légitársasággal, ne legyél már ennyire élhetetlen, hogy félinfókból akarod megjósoltatni!


Na mindegy, általánosságban csak a prémium (nem fapados) légitársaságok engedik a fedélzetre a kutyát. Csomagként ne add fel, mert ha megfagy/megszökik/megfullad ők nem vállalnak érte felelősséget, és gyakoriak az ilyen esetek. Fedélzetre úgy mehet, ha a megfelelő zárt, de szellőző szállítóboxszal együtt nem haladja meg a 8 kilót, esetedben szerintem az nem lesz gond. Útlevele legyen természetesen, és arra figyelj, hogy hiába Svájcban elég háromévente a veszettség elleni oltás, Magyarországon évente kell, tehát csak akkor viheted fel a gépre, ha van idei oltása, csináltass egyet soron kívül, ha szükséges. Előre szólni kell, hogy kutyát akarsz szállítani, mert egy gépem maximum kettő darab kutya lehet. Az árakról nem tudok mit mondani vaktában, ennek magad nézz utána, de minden légitársaság “gyakran ismételt kérdések” címszava alatt ott van, hogy “hogyan szállíthatok kutyát”.

2018. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!