Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Primeval online őslénytani...

A Primeval online őslénytani blogról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hallottam azt hogy csak simán trollkodnak de szerintem ellégé hiteles információkat adnak

2018. okt. 24. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen trollok, te is tudod jól, hisz fent vagy a discord csoportban. Egyik fő troll vagy.
2018. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem is hiteles információkat adnak és ez a trollkodás egy jurassic park rajongóktól ered aki,csak azt mondja hitelesnek,hogy a dinoszauruszok tollatlanok voltak és ez a vélemény különbség miatt terjeszti,hogy trollok,pedig mostmár kutatások is a tollakat bizonyítják,az a poén,hogy ez a bizonyos személy őslénytannal foglalkozik.
2018. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Trollkodik a denevér xD
2018. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Keversz egy másik allattal kagylóbarátom
2018. okt. 24. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a DC csoportban trollkodni már nem menő :)
2018. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert könnyen a debil-vergődőben találhatják magukat.

Vagy



Ban StagBeetleMaster

2018. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egész jó oldal, de néhány szerkesztő nekem egy kicsit feathernazi (tollnáci)-nak tűnik (azt gondolják mindegyik vagy szinte midegyik dinoszaurusz tollas lehetett, annak ellenére, hogy erre nem sok bizonyíték van).
2018. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért kiegészíteném azzal a válaszomat, hogy tisztában vagyok vele, hogy azért viszonylag sok dinoszaurusznál bizonyított a tollasság, és viszonylag soknál valószínűsíthető, de a coelurosauria kládon kívül kicsi az esély.
2018. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
#7 Az úgynevezett tollnáciság nem ezt jelenti. Szerintem is simán lehet, hogy mindegyik tollas volt, ami valamelyest logikus is, hiszen ma is minden emlős szőrös, még a delfineknek is van minimális szőrzetük. A tollnáciság kifejezetten az, amikor pl. egy Sauropodát is tetőtől talpig tollasan ábrázolnak.
2018. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

6 és 7-es komment írónak:

Én mondom pl. azt hogy nagy valószínűséggel mind tollas volt. DE! E mellet pl. azt is állítom, hogy olyan dínók, mint pl. a Dromaeosauridae-k minimális ill. alig tollas ábrázolása sem hülyeség feltétlen. Holott ezeknél bizonyítékok azt mutatják, hogy mai madarakhoz hasonlóan "full" tollasak voltak.

Tehát nálam van egy ilyen kettősség, ami egyeseknek értelmezhetetlen.

2018. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!