Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyes macskák azért félnek a...

Egyes macskák azért félnek a kígyóuborkától mert hasonlít egy kígyóra. Ezt mindenki tudja. De vannak olyan macskák akiket nem is érdekli. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem félnek, csak a youtube videókon csinálták valami trükkek, hogy megijedjenek. (Én próbáltam a macskáinkon, de nem ijedtek meg, pedig sokféle módom próbltam)
2018. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a youtube-on nem úgy tűnik,mintha trükk lenne.Az én macskám csak megszagolta és ennyi,egy cseppet sem fél.
2018. nov. 10. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért félne? a macska nem hülye. ellentétben az internetes gazdikkal, akik szerint vicces stresszelni egy állatot.
2018. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

"Egyes macskák azért félnek a kígyóuborkától mert hasonlít egy kígyóra. Ezt mindenki tudja."


Ja, tényleg mindenki....


Rajtad kívül még ki?


Érdekes, egy leesett faág is hasonlít a kígyóra, a gumi tömlő is meg még ezer más, mégsem félnek attól se.

2018. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 https://www.youtube.com/watch?v=DXRkXmEK44U.

Ugye tudod,hogy nem ezt kérdeztem.És szerinted a kígyóuborka nem hasonlít a kígyóra.Te EMBER benne van a nevébe.És szerinted ebben a videóban miért a macskák miért félnek a KÍGYÓUBORKÁTÓL?Neked tetszene ha egy kígyó halálra marna?A macska félti az életét,mint mindenki.

2018. nov. 10. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:

"Érdekes,egy leesett faág is hasonlít egy kígyóra"


Rajtad kívül még ki,állítja ezt a butaságot?


A kígyóuborkába szóba benne van a KÍGYÓ szó.A faágban benne van a KÍGYÓ szó?

2018. nov. 10. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Tehát ha a macska megpillantja a háta mögé került kígyóuborkát, akkor elkezdi elemezni a kígyóuborka szót, és rájön, hogy az egy összetett szó, amiben szerepel a kígyó szó, ezért megijed, mert valszeg minden macska tudja, hogy mi az a kígyó.

Világos. :D

2018. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez bennevolt egy ted talkban is! https://www.youtube.com/watch?v=1RA2Zy_IZfQ

15:15-nél kezdődik 17:06-ig van erről szó, utána visszatér a videó eredeti témájához.

A kérdésedre közvetlenül nem ad választ, de ez jutott róla eszembe és gondoltam érdekes lehet :)

2018. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!