Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókot válasszak,...

Milyen pókot válasszak, amelyik nem csíp, de legalább tenyérnyi nagyra megnőjjön? És mi kell egy pók fogadására? ( Pl. Milyen ennivaló stb. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pókot,de olyat,ami nem csíp,de tenyérnyi nagyra megnő. Nagyon szeretem a pókokat,kígyókat,de nem sokat tudok a tartásukról.Eddig nem nagyon érdekeltek,csak szerettem őket. Milyen kajákkal lehet etetni?Terráriumba mit kell rakni stb. Normális válaszokat lécci,ne toljatok le, hogy semmit sem tudok, mert még ezután szeretnék utánna nézni, olvasgatni róluk. És persze utánna választanám ki.Ötletek?

(Bocs a helyesírási hibákért...)


2010. jún. 25. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A Grammostola Pulchra tökéletes erre a célra, annyira szelíd hogy arachnofóbiásokat kezelnek vele, és gyönyörű fekete színe van, nézz utána, még a tartása sem olyan bonyolult. Olvass utána ennek a fajnak mindent leírnak a tartásáról.
2010. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii :)
2010. jún. 25. 18:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, gyönyörű.. beleszerettem *-* :DD
2010. jún. 25. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt olvasd el a magyar nyelvű oldalakat. Persze ha tudsz külföldiül akkor azt is. [link]

Mielőtt megveszed a pókodat alaposan tanulmányozd, hogy miként lehet őket tartani.

2010. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a pók nem csíp hanem mar/harap. és pókot úgy fogadj ha tudod biztosítani számára a hőt és egy lukat. én egy WCpapír gurigát ástam el. imádott onnan kirohanni a tücskökre a farkaspókom. sajnos ott rontottam el hogy vedléskor nem melegítettem fel eléggé a levegőt így nem repedt fel a kitinpáncélja és megfulladt:( kaját foghatsz te is kinn a réten bár sok ugrálással jár :D egyszerűbb ha veszel tücsköt az állatkereskedésben
2010. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!