Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a rovarnak,...

Mi a neve annak a rovarnak, amelyik a virágok nektárját szivogatja, nem száll le, hanem mindegyik elött megáll repülve? Elég gyors, de úgy néztem sötétkékes szinü.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát ha sötét akkor csak a kék fadongóra tudok gondolni, de az meg nem a virágok nektárját szívogatja tudtommal.
2010. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg szender,de akkor ebből többféle van?
2010. jún. 27. 21:44
 13/23 A kérdező kommentje:
21:42/1,akkor valószinü neked van igazad!Utána járok!Köszi mindenkinek!
2010. jún. 27. 21:46
 14/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És ki akarja kimagyarázni magát? Utána jutott eszembe, hogy mikor kicsik voltunk akkor mindig kergettünk öcsémmel egy ilyen rovart. És honnan tudhattam volna, hogy hol látta a kérdező? Nem kell oltogatni, én se tettem...
2010. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Első!

21:37-es vagyok.

Csak azért írtam, mert az első válaszod kicsit gúnyosnak tűnt, hogy hát az nem rovar, hanem madár, ennyit nem tudsz!? Kb...

2010. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Hagyjátok már...honnan kellett volna tudnia hirtelen, hogy mire gondol a kérdező? És nem csak az első válaszoló gondolt hirtelen kolibrire...nem tudom egyeseknek miért esik jól baszogatni a másikat, ha nem jól válaszol egy kérdésre. Meg totál lepontozni. Szard le és ennyi.


Amúgy meg igen, szender, és többféle változatban létezik.

2010. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jaj,ne veszekedjetek már!Régebben Én is azt hittem kolibri.De manapság szinte minden nap látok egyet-egyet,ezért érdekelt,mi is ez az élölény.
2010. jún. 27. 22:14
 18/23 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!Aki irta a kék fadongót,nézd meg a Bio-Garden oldalt,ott van kép hogy virágot szipákol.Ez az a bogár!
2010. jún. 27. 22:22
 19/23 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én írtam. Aztán nézegettem képeket, láttam, hogy virágon ült. Nálunk fába ás nagy lyukakat, és ott él. Pl. van egy nagy fűzfánk, annak a törzsét már totál szétvájták. Azt hittem a fa kérgével és belsejével táplálkozik, meg nem láttam eddig, hogy úgy repült volna egy helyben, mint a kolibri vagy a szender. De majd jobban megfigyelem őket ezután. :)


(Egyik válaszolónak, akinek nem tetszett a kolibris válaszom: akkor még mindig totál hülye vagyok?...)

2010. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Első!

Nem nem vagy az, akkor én értettem félre.

De ne mondjátok már, hogy nem úgy tűnt, ahogy írtam elsőre. Mert nekem gúnyosnak jött le, hogy cikizni akarod a kérdezőt, mert az nem rovar, hanem madár.

Persze megértem, hogy itt egyáltalán nem is erről volt szó. :)

Úgyhogy téma lezárva.

Egyébként meg nem én pontoztam le. De ha már itt tartunk valaki engem is lepontozgatott.

Na mindegy. Felejtsül el.

Nálunk is van ilyen és én sem tudtam elképzelni sokáig, hogy mi lehet ez. :) De nagyon aranyos. :)

2010. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!