Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség? Ez már valami invázió?

Segítség? Ez már valami invázió?

Figyelt kérdés

Egyszer arra lettem figyelmes hogy a konyha pulton ott az egér szar. Oké, takarítás, cserép dióval....

Semmi, a dió eltűnt egér sehol. Oké, abba is maradt, kaka sehol, pár nap múlva újabb kaka, egér csapda, cserép, ragacs, semmi egér, de a szar továbbra is mindenhol! Mivel van 2 kutya a mérget kizártuk, aztán mikor láttuk a fazekba a szart vettünk mérget tettünk több helyre a kutyakat meg addig kő zárjuk a konyhából. A méreghez se nyúltak, de a konyha szekrény mögött is végig egér szar, és már a kanapé agynemitartojaba is. És az evoeszkozos fioknal végképp besokaltam! Van esetleg még valami tipp? Már enni nem merek itthon, a kajakat mind elzartam üveg tartoba, nem hagyok elől ételt sem! A kutyák talja mindig tiszta!

Most még az a tervem hogy hétvégén óriás nagy takarítás és befujok mindent borsmentaval. De szívesen fogadok tippeket. Mert lassan ott tartok hogy elkoltozom amíg a párom ezt nem oldja meg, mert rettegek már itthon lenni, úgy inni egy pohár vizet hogy előtte át mossák domestossal :( már borzalom. Hogy fogjuk el őket?



2019. jan. 17. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A görény azért nem jó egérre, mert nem fér be az egérlyukba. Inkább patkányozásra használják. Egeret max akkor kapja el ha előtte elszalad, de ha bemegy a lyukba akkor utána esélytelen.

Macska jó megoldás, vagy ha már kutyád van akkor szerezni egy foxi-t, azok is fogdossák a rágcsálókat.

2019. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 r_ika81 válasza:
Vegyél hagyományos lecsapódos egércsapdát és tegyél rá a kutyád száraztápjából. Az majd megfogja, de esélyes, hogy nem egy egérkéd van.
2020. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!