Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek milyen ragasztóval és hova ragasszam az eltűnt cicámról a plakátokat?

Láttam hogy csomó helyen letépték őket, szóval valhova oda szeretném ahol látszik de nem szedik le..

febr. 12. 16:21  Privát üzenet  

A válasz

Azt nem tudod garantálni hogy ne tépjék le.Én mikor az enyém eltűnt, cellux ragasztószalaggal ragasztgattam, szuprmarketek ajtajához,villanyoszlopokra, mindenhova.

Van egy keresőoldal:netboard.Elveszett-talált állatokat lehet kiírni, sokat így találnak meg.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tengerimalac bújóodút néztem. De a fahasábok ragasztóval voltak összeillesztve. Lehet ettől baja a malacnak?
A jávai mohát lehet super geel ragasztóval a fára rögziteni vagy tönkre teszi a mohát?
Akváriumba hátteret hogyan milyen anagyokból és milyen ragasztóval tudok készíteni? (kicsit részletesen)
Milyen ragasztóval lehet törpehörcsögnek házat/játékot készíteni? Milyen növényeket lehet mellé berakni a terráriumba?
Ha felragasztok egy műanyag lapot az akváriumba fbs ragasztóval, akkor azt később, ha már nem kell, le tudom valahogyan szedni?
Milyen ragasztóval lehetne plakátokat kiragasztani?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!