Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok a 3 állat egy...

Szerintetek sok a 3 állat egy 52 negyzetmeter lakásban? 2 macska és egy kis méretű kutya.

Figyelt kérdés
Szerintem hülyének néznek páran, hogy ennyi állatom van.
2019. márc. 28. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy hàny ember èl még ott.

Mi pl lakótársakkal 65 m2-es lakásban (1 nagy, 2 fél szoba) 4-en èlünk, plusz 2 teknős, 1 hörcsög, és 2 nagytestű kutya.


2-vel felettünk szintén 4-en laknak, 3 kutyàval (1 kicsi, 1 nagy, 1 extra nagy).


Szerintem neked nem sok.

2019. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elférsz? Jól érzed magadat velük?

Akkor mi a fenének számít, másoknak mi a véleménye?

Sokan még az állat lakásban tartását is "kínzásnak" veszik. Ha ilyen véleményt hallasz, akkor kirakod az állataidat? Magadnak éld az életedet és ne másoknak.

2019. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyedül Lakom. Barátom van néha itt.
2019. márc. 28. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Kutya új. Macskák 2 és 1 éve vannak. Senkit nem dobok ki más kedvéért.
2019. márc. 28. 13:07
 5/7 Metionin ***** válasza:
Te látod, ha ők jól érzik magukat és tudsz velük eleget foglalkozni, akkor senkinek semmi köze nincs hozzá hogy mennyi állattal élsz együtt. Meg amúgy sem. Bemondásra nekem nem sok, én ha megtehetném, simán tartanék 2 macskát és egy nagy kutyát is. Nem a négyzetméter a lényeg.
2019. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cicàknak nem az alapterület a fontos. A kutyussal meg jàrsz sétàlni. Szóval az ő igényeik ki vannak elégítve. Ha egyedül élsz, akkor más vèleménye ne is számítson.
2019. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!