Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Miért halt meg a páncélosharcsa?

Pénteken mentem el otthonról és beállítottam az etetőt de mire hazamentem még nem volt halott hanem jól volt de olyan 6 fele meghalt. Miért?

Keress kérdéseket hasonló témákban: halak, akvarisztika, páncélosharcsa

aug. 11. 20:38  Privát üzenet  

A válasz
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

Szerinted ennyi infó elég az érdembeli válaszadáshoz? Ha ilyen rövid időre mész el teljesen felesleges ételadagolót használni, kisebb akváriumoknál talán még egy hét távollét sem indokolja ( legalábbis nagyobb veszélyt rejt a mérgezés mint egy kis koplalás)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 12. 05:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek átrakhatom?
63 listeres akváriumba ezek így jók?
Milyen párosítás? 75L
Páncélosharcsa bajsza mitől kophat le?
Öreg volt vagy valami gond lehet?
80 literes akváriumba milyen garnélát ajánlotok?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!