Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Lehet úgy tápoldatozni a növényeket, hogy a halak közben az akváriumban vannak? Illetve ezt a gyökeréhez kell nyomni vagy elég a vízbe?

aug. 12. 08:30  Privát üzenet  

A válaszok

Lehet. (Nyilán akvarisztikai, és az adott akvárium körülményeire szabott folyékony táppal)

Elég a vízbe.

Gyökértáp külön van, szilárd tabletták vagy golyók, azt az aljzatba kell nyomni, ha az adott növényfaj azt kívánja.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 12. 14:26 Privát üzenet

Én folyékony tápoldatot használok, a halakat nem zavarja, jól megvannak, sőt, a szép növényzetet élvezik.

Most éppen ezeket: Easy-Life ProFito általános növénytáp (1 liter kb. 4-5000 Ft, 10 ml/100 liter hetente), AquaLine Liqui Carbo folyékony CO2-forrás Káliummal (a 250 ml-es 1500-1800 között kapható, kb. 100 literhez 100 alkalomra elég)

A világítás is lényeges! Nemrég cseréltem le őket JBL JBL LED SOLAR-ra, ami nagyon bevált.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 12. 14:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is aqualine makro és planter van. Mennyi időközönként kell használni?

# 3/3Időpont aug. 14. 14:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért halt meg a páncélosharcsa?
Ha a talaj be van gyepesítve növénnyel akkor nem kell talaljporszívózni?
Az akváriumon legywn tető vagy ne?
Jó lenne ha valaki megerősítene h nem népesítettem-e túl az akváriumomat?
Nyaralás, Rendben lesznek-e a Halak?
Szerintetek milyen halak illenének ebbe az összeállításba?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!