Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Emellé a halak mellé tehetek...

Emellé a halak mellé tehetek valamilyen garnélát?

Figyelt kérdés

Guppi,fekete molly,anci.

Nem baj ha a kicsiket megeszik csak az alga és a kosz miatt kellene bele szerintem de nem tudom hogy lehet e ezekkel a halakkal összerakni valamilyet.



2019. szept. 10. 15:22
 1/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Ha algás, koszos az akvárium akkor a biológiai egyensúlyal és a rendszeres karbantartással vannak problémák amiken nem segítenek a garnélák. Leírnád az akváriumod paramétereit, halak számát (fajonként) s a takarítási módszereidet ?
2019. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Aszthiszem félreértettél, én nem privátra gondoltam. Annak érdekében ,hogy mások is segíthessenek itt az üzeneted:


“63 liter 6 guppi 2 molly jbl aquabasis plus táptalaj felette kvarchomok fekete bazalt keverék növények valisneria americana micranthemum monte carlo jávai moha egy vasfa kövek szűrő és világítás a szettes annyit tudok hogy a szűrő teljesítménye 520l/h a világításra már nem emlékszem vegyszereket csak a sera aquatant hasznalom a csapvízbe mást nem nagyon co2 nincs ennyi.”

2019. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:

A takarítási módszereidről nem írtál.

Továbbá a mollyknak s anciknak kevés a 63 liter. Molly 100-120, anci 90 litertől tartható. A szettes szűrők és világítások rendszerint túl gyengék.

2019. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a garnélákat lehet ezekkel a halakkal tartani?
2019. szept. 10. 20:44
 5/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:

A guppik valószínüleg megennék a kicsiket, a mollyk még a felnőteket is megpróbálhatják. Persze most nem vettem figyelemre azt ,hogy melyik milyen vizet igényel (lusta vagyok kiguglizni helyetted na :/ ).

De mint már mondtam: ha koszos az akvárium azon nem segítenek a garnélák, sőt tovább fogják rontani a helyzetet.

2019. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!