Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen gurami?

Ez milyen gurami?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. szept. 9. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mézgurámi.
2019. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is erre gondoltam de nincs meg az a fekete sav bennük.

Akkor lehet 3 himem van mert mind egyforma színű. Ezek jól megférnek egymás mellett de szereznem kell néhány nőstény is. Nem akarom szaporítani őket de csak jobb ha van par nőstény is.

2019. szept. 9. 20:49
 3/6 Skid05 ***** válasza:
T trichopterus. Kék gurámi egyik színváltozata. [link]
2019. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És tényleg jobban hasonlít rá.

Régóta akvariumozok de most először vannak gurámi halaim. Sajnos amik eddig voltak elpusztultak :( nem bírtak a költözést kivéve az ancik

2019. szept. 9. 23:02
 5/6 Skid05 ***** válasza:

Annyira megdöbbentően hasonlít rá, hogy az.

Bár nem vagyok labirintkopoltyús, volt költözés amibe én is majdnem belepusztultam, olyan súlya volt a pozdorjának… megértem őket.

2019. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Kicsit meg vannak még szeppenve azért fakó a színük, alakul majd. Telepíts úszó, lebegő növényeket pl tüskéshínárt. Csak megerősítem, ezek kék gurámik ( arany márvány színváltozat).
2019. szept. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!