Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tud sok embernek ennyire...

Hogy tud sok embernek ennyire felmelegedni az aksi?

Figyelt kérdés
Jó, hogy nyár van, de annyian írják, hogy 30-34 fokos a víz... De hogy? Ablakban van? Nálam is nyár van, de télen-nyáron 24 fokos a víz.
2010. júl. 15. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, hogy ők a halat nem tartják, hanem főzik..
2010. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a nap vicce... -.-

Ugy meg fel sok embernekm,hogy van aki tetőtérbe lakik van aki panelben és van aki légkondis téglaházban...Tetőtérben nagyon meleg van és a panelben is,nyilván ahol légkondi van és jó szigetelés nem melegszik ugy fel.Ha leteszed a pincébe az akváriumod méglejjebb megy a hődoka...Tök mások a körülmények.Nyilván nálad a szobádban nincsen 30 fok

2010. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a tetőtérben,a szobámban tartom az akváriumot,itt fönt ilyen kánikulában 28 fok körül van,de a víz is max.28 fokosra melegszik fel!Ráadásul nekem vízi tekim van,és mivel még kicsi,összesen kb.12 liter víz van az akvaterráriumban.Szóval ha az a "kevés"víz max.28 fokosra melegszik fel a tetőtérben,akkor én sem nagyon értem,hogy az akvaristáknak hogy melegszik fel az a sok víz 30 foknál melegebbre...
2010. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk a téglaházban,sötétítőfüggöny mellett is 28 fok van.Az akvárium 27 fokos ( 300 liter ).Mitől ne lehetne, egy nyugati ablakú panelben 30-35 fok is.Plusz még a világítás is rátesz egy kicsit, főleg egy kis akváriumnál.
2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Doruss ***** válasza:
A szobám tetőtérben van, napközben a hőmérséklet 30 fok fölé megy akkor is, ha fel sem húzom a redőnyt, és mivel nem nagy az akváriumom (54 literes) 30-32 fok fölé is felmelegedik. Pedig sosem süti nap sőt fény is alig éri (na jó azért van világítás de az annyit nem melegít rajta).
2010. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

08:59 vagyok.

Hozzáteszem,hogy az én szobám nyugati fekvésű...:)

2010. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó, természetesen senki sem vonja kétségbe, hogy nálatok jól szigetelt a lakás és nincs nagyon meleg.Hidd el, a többiek sem szórakozásból írogatják, hogy náluk sajnos nem ilyen jó a helyzet.Talán a déli fekvésű lakások a legmelegebbek.
2010. júl. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nyugati fekvésű tetőri panelban lakom, ahol ráadásul erkély is van, ami még éjszaka is fűt. Képzelheted, a konyhában alszok:D
2010. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy melegszik fel annyira hogy sokan használnak olcsó hőmérőket, sőt nagyon kelendő mostanság ez a hangulat cucc, ami színváltoztatással jelzi hány fok is van az akváriumban. Mellesleg ezt kell az akvárium üvegére ragasztani kívülről. Nálam is a 22 fokra állított vízmelegítőnél 28 fokos vizet mutatott. majd le hidaltam mikor is sikerült szerválnom egy labor hőmérőt, amit belerakva a vízbe 21 fokot mutatott. Szóval nem mindegy mivel méred azt a 30 fokot sem, mert ha a hiba határ 7-8 fok az már súlyos. Nem a 30 foknál hanem az állítólagos 25 nél. Ugyanis olyankor a valós vízhőmérséklet lehet hogy a 19 fokot sem súrolja. És itt szoktam kérdezni hogy akkor valójában hány fokot is bírnak a halak? Mennyire kényesek a hidegre? Sokszor egy szobahőmérő pontosabb.
2011. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Laktál már négy emeletes panel negyedik emeletén?Na,én igen.Az 54 literes akváriumom víze,30-32 fokos volt.A szobában ventillátor,redőnyök lehúzva.Nem tudtam mit tenni ellene.
2011. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!