Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes aksit érdemes...

Hány literes aksit érdemes minimum venni?

Figyelt kérdés
Nem akarok kicsit. de azért 200 litereset sem. Olyat szeretnék, amibe tehetek bőven növényeket, halakat és el tudok vele babrálgatni... Hány literest érdemes minimum venni?
2010. júl. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kb. 50-60 litereset. :)
2010. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 50 literesem van,és nem mondanám,hogy hű,de nagy(60x30x30-as,de én egy kicsi pézsmateknőst tartok benne).

Ha azt szeretnéd,hogy bőven legyen benne hal és növény,de nem szeretnél túl nagyot,akkor szerintem egy 70-120 litereset vegyél.:)Pl.egy 80x30x30-as aksi az 72 liter,az már nem kicsi:)

2010. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100 litereset.
2010. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen halakat szeretnél, de 54 liter alá nem érdemes menni. Menj be egy boltba, nézd meg a halakat és így megtudod, azoknak minimum mekkora kell.
2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Doruss ***** válasza:
Nekem 54 literes, én erre szavazok. Egyáltalán nem nagy és kényelmesen férnek bele halak meg egy csomó növény. Nekem mondjuk 4 cm-nél nagyobb halak nincsenek benne, szóval attól is függ, mekkora és mennyi halat akarsz. De 50 liter alatt, ha normálisan be akarod rendezni, nem éri meg. Amúgy egyszerűbb, ha nagyobbat veszel, mert azt sem nehezebb rendben tartani, mint a kisebbeket.
2010. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én egy ilyen 70-80 literre gondoltam. Az már nem kicsi, de nem is óriási nem?
2010. júl. 16. 19:22
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Természetesen a 70-80 literes is jó.Minél nagyobbat veszel, annál könnyebb fenntartani az egyensúlyt.A lényeg valóban az, hogy a kezdőknek nem jó választás, egy kicsi 20-30 literes akvárium.
2010. júl. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 90-100 litereset vegyél!

Nem olyan hatalmas és gyögyörű ha szépen meg van csinálva :)

Lehet bele sok növényt rakni meg halakat, akár nagyobbakat is :)

Remélem segítettem!

2010. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!