Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az oldalon mindenkinek...

Ezen az oldalon mindenkinek telik BMW-re, Audi-ra, Mercedesre, és minimum 2.5 literes lökettérfogatú autóra?

Figyelt kérdés
Minden második autós kérdésben azt látom, hogy a kis kategóriás, kis köbcentis autók helyett benzinzabáló szörnyeket ajánlanak, ráadásul 5-6 évvel öregebbeket, mint kérdezték. Vajon mindenkinek az öreg autó kell? Mindenkinek telik nagy autóra? Az ilyenek belegondolnak, hogy kb másfél-kétszerese a biztosítása ezeknek az autóknak, mint a kis motorral szerelteknek? Azt már sok helyen láttam, hogy olyanok akarják rábeszélni a kérdezőket a nagy autókra, akik "gáz nélkül" képtelenek elindulni 100 lóerőnél kisebb autóval. Tényleg mindenkinek telik erre, vagy csak 17 évesen irogatják a saját gondolataikat úgy, hogy még saját autójuk sincs?!
2010. júl. 13. 13:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod mert nem 17 hanem 12-16
2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

,,kik "gáz nélkül" képtelenek elindulni 100 lóerőnél kisebb autóval"


Ezt én írtam, de a szövegkörnyezetet is meg kéne figyelned, és TOVÁBBOLVASNOD AMIT ÍRTAM, mielőtt itt felteszed az értelmetlen kérdéseidet.


5-6 évvel öregebb az baj..

Te mit vennél 0 kilométeres Renault Megane 2.0 dízel akármit, vagy garázsban tartott, megkímélt BMW 320d-t.

A biztosítás ugyanannyi, csak a vételár kisebb, ja és nem szart kap a pénzéért.

Nem véletlenül ajánljuk a BMW-t..

Nekünk bevált, és még nagyon sok embernek..

2010. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nekem volt egy autószerelő ismerősöm nagyon-nagyon régen, amikor megkérdeztem tőle, hogy melyik a legjobb autó, ő azt mondta: az új. Ezt tartom én is a mai napig, pedig azóta jópár év eltelt. Itt bukott a mutatványod a 2.0 rönyó, és a régi BMW-d között. Bár igaz, nem vennék 2.0 rönyót, de ha a kettő közül kell választani, akkor az újabbik.

2010. júl. 13. 14:02
 4/37 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem, mert dieselek, de higgy nekem a renó előbb fogja magát megadni, hiszen francia.
2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk egy új Golf GTI, vagy egy pár éves 320si, akkor egyértelműen BMW, még ha gyengébb is elméletileg.
2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a rönyókat tettem fel kérdésnek, alapvetően nem kedvelem az F betűs autókat. Viszont, ahogy a válaszomban írtam, én nem rönót vennék, hanem "ÚJ" autót, egy 10 éves BMW helyett. pont. Ami kérdést feltettem, az az volt, hogy mindenkinek telik-e nagy lökettérfogatú autóra?! A nagy lökettérfogat (aki nem tudná az a köbcenti) volt a lényeg a kérdésemben.
2010. júl. 13. 14:22
 7/37 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

Olyan autószerelő nincs..

Nekem is vannak autószerelő barátaim, ismerősöm Peugeot gyárban dolgozott és én magam is sokat foglalkozom autók/motorok bütykölgetésével.

A Francia és az Olasz autók a legszarabbak, a 21 éves BMW-m megvan pár éve és csak a kipuff lett cserélve semmi más.


Egyébként én utálom az új autókat.

Mindenhol műanyag, elektromos gázpoedál, fröccsöntött szar..

Én azt szeretem, amikor TUDNI KELL vezetni, nem amikor az elektronika vezet.

Azt szeretem, amikor ha nyomok egy nagy gázt kiteszi a seggét rögtön, és úgy viselkedik, ahogy én azt akarom.

nem amikor lenyomom a gázt, aztán az ECU elklezd gondolkodni, aztán ha még adna is akkora gázt, azt elveszi a kipörgésgátló..

Épp ezért - akármilyen furcsán hangzik - nem kéne Lamborghini..

Nem engedi magát kicsúszni egy centit se..

Ha már 50 millióm lenne autóra, akkor 6-8 millióból felújítanék egy BMW 3.0CS-t 1972-ből, meg 2-3 millióért vennék egy lakóautót a többit meg házra költeném :D

Utálom az új autókat.. blehh

Minden sarkon szembejön egy..

Nem kéne olyan autó.

2010. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ismételten leírnám, hogy szó se volt a kérdésemben francia autóról. Talán újra el kellene olvasni, és értelmezni. Persze nem sértésnek szántam.
2010. júl. 13. 14:45
 9/37 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolok.....:


ELFOGULTSÁG, a BMW FAN-ok többsége nem saját tapasztalatait írja.

(Blöfföl, kamuzik, 12-15 éves álmodozó.)

2010. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Beatrix17 ***** válasza:

13:58

Szivemből beszélsz!Hamár valakinek bejött egy márka,szivesen,és jó akarattal tudja ajánlani!Csak az a baj,hogy sokan azért vesznek 4kerekűt,hogy eljussanak A ból B be,nem pedig a vezetés élménye miatt!Az ilyenek járjanak amivel akarnak!Nekm már volt AUDIm,peugeotom és most BMWm.A következő is BMW lesz:)!

2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!