Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 literre szeretnék 4 törpe...

80 literre szeretnék 4 törpe gömbhalat. Hány törpe szívóharcsát rakhatok melléjük?

Figyelt kérdés
Tudom, gömbik mellé rizikós bárkit is rakni, de korábban már tartottam őket nanoban együtt és nem volt harc. Viszont ott nem volt elég hely egy rendes harcsa rajnak. Illetve megpróbálnék pár amano garnélát is bevenni a buliba, de őket csak később.
2019. okt. 14. 15:50
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
6-8 db harcsa nyugodtan mehet egy dús növényzetű ( úszó növények is legyenek) akváriumba. A kemény vizet nehezen viselik de ha nálad jól érezték magukat akkor valószínűleg jó nekik a vized. Érdemes mohával benőtt gyökereket tenni a talajra és búvóhelyeket, barlangokat kialakítani. Élő apróbb csigákat és vízibolhát is érdemes tartani. Én olyan garnélákat tennék mellé ami szaporodhat, így már változatos és állandó élő eleségforrása lehetne. A gömbhalaknak eléggé fontos, hogy vadászhassanak.
2019. okt. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!