Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell a horgászbotot...

Hogyan kell a horgászbotot tartani? Orsóval lefele kell tartani a botot, vagy felfele?

Figyelt kérdés

Nagyon rég horgásztam és kiment a fejemből 😅.

Hívtak a barátaim horgászni, hogy fogjunk ki valami dögöt.

Holnap 4-5 körül indulnánk.

Csak egy annyit szeretnék megtudni hogy hogyan kell tartani a pecabotot. A többit tudom.



2019. okt. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, hogy a többiek hogyan csinálják, biztos úgy a célszerű! :-)
2019. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ridamov ***** válasza:
Jobbkezes botnál bal oldalon van az orsó. A gyűrűk pedig lefele néznek (legalábbis én nem láttam olyan botot aminél felfele nézett volna. De elég hülyén is nézne az ki)
2019. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is csak a tengeri horgászatnál láttam felfelé néző gyűrűket és orsót. Lefelé nézzenek a gyűrűk és az orsó is. Szerintem nem szégyen egyáltalán segítséget kérni a társaidtól ha ennyire régen pecáztál biztos, hogy szívesen segítenek és eszükbe sem jut kinevetni.
2019. okt. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amiközben sétáltunk a horgásztó-hoz lelestem pár idős embert hogy hogyan fogja. Itt vagyunk még, eddig én fogtam egy 8kg-os halat. Reggel 7-ig leszünk.
2019. okt. 23. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!