Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meglehet gátolni a szaporodást?

Meglehet gátolni a szaporodást?

Figyelt kérdés
Kint a kertben egykis medencében van két aranyhalam...most vettem észre hogy letek kicsik..21darab...gondban vagyok mert nem tudom hogy teleltessem ki...illetve ök is szaporodhatnak..
2019. okt. 27. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a halast, hogy átvenné e őket, ingyen?
2019. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát..az volt az első...nem kell nei..nekik:(
2019. okt. 27. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a természetre. De szerintem kitelelnek ha elég mély a tó. Télen úgymond hibernálódnak. Lelassul az emésztés,keringés stb. Télen ugye ez miatt nem is etetünk.


Esetleg egy ibc tartály garázsba,pincébe stb. ha meg akarod nagyon menteni. Nekem ibc be vannak a pincébe olyan halak amik kizárt hogy kiteleljenek kint. De ők is lelassulnak.


Helyileg merre laksz? Ha nem messze,én áttvenném.

2019. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Budapest.xv.kerület vagy v.kerület..nem mély ..sajnos befagy..
2019. okt. 27. 17:48
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Hát, akkor a tél megoldja ezt a problémát. Csak vicc volt, remélem sikerül gazdát találnod számukra.A jövőt illetően kellene ragadozó a tavacskába pl törpeharcsa, naphal stb ők valószínűleg már az ikrákat felfalnák ha nem eteted túl őket.
2019. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom öket elajándékozni...akkor el lehet öket engedni?Nem akarom megölni öket..Tartani télen nem nagyon tudom öket mert nincs akkora akváriumom:((Van egy 70lt-es..mondjuk amig kicsik..de tovább semmiképp.
2019. okt. 28. 12:59
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Természetes vizekbe nem szabad elengedni. Mondjuk ha akváriumba kerülnek nyertél egy évet, ennyi idő alatt biztosan találsz valakit aki befogadja őket. Itt az oldalon is több kollégának van tava.
2019. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom elengedni..de miért nem szabad..mondjuk a dunába elengedni öket?
2019. okt. 29. 20:40
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Különösebb oka nincs csak tiltja a törvény. Azt viszont, hogy miért ne tőlem kérdezd mert max csak sejtésem van róla.
2019. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!