Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyik vitorláshal...

Szerintetek melyik vitorláshal-színváltozat a legszebb?

Figyelt kérdés
Nekem a fekete-fehér csíkos és a vadas olajzöldes árnyalat, de azért a koromfekete meg a fehér se rossz. Szerintem nem létezik csúnya vitorláshal, mind szépen néz ki, afféle "Vízben Élő Angyalok".

2019. nov. 24. 11:19
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Nekem is a vadas tetszik legjobban de kb úgy gondolom én is mint te. Nem láttam még olyan színváltozatot amire azt mondtam volna, hogy na ezt aztán semmikép nem tartanám, volt is mindenféle bár szerettem egy akváriumba azonos színezetűeket nevelni.
2019. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ekem van 2 db. egy fekete-fehérrel csíkozott és egy vadas. Neonok meg feketeneonok vanak

mellettük, 300 literbe, sok növénnyel bedúsítva. 2 éve vn így az aksim, szuperül vannak, boldogok a halak.

2019. nov. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!