Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növény lehet ez?

Milyen növény lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék ennek a növénynek egy új esélyt adni, de jó lenne tudni, micsoda. Ne kérdezzétek, miért van ilyen állapotban, én már az új élet lennék neki, elhoztam, mert vagy én, vagy vége a dalnak.



2019. dec. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én erre tippelnék


Microsorum pteropus - Lándzsás vízipáfrány

2019. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skid05 ***** válasza:
Microsorum Pteropus vagy a 'Narrow' vagy az alap verzió. Kötözendő lassú fejlődésű páfrányféle.
2019. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem sikerül feltámasztani, a képek alapján egy nagyon szép kis növény lenne.
2019. dec. 15. 11:14
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Kötözz fára, gyökérre mohát és a páfrány gyöktörzsét rögzítsd a moha között. Helyezd az egészet egy szabadabb részre és lehetőleg ne mozgasd, csendesebb áramlás útjába is teheted csak maradjon helye a növekedésre. Valóban szép növényke én is nagyon szeretem. Jó szűrés, rendszeres vízcserék és gyorsan növő növény fontos lenne az akváriumba mer semmi másra nem kényes de az algásodás hazavágja( levélrothadás, hullás és satnyulás). A képen mutatott növény is egy hasonló traumából kezdett újra éledezni szerintem az eredeti leveleket már ledobálta látszik a sok apró levélen.
2019. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!