Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 pár sárgaöves gömbhalat...

1 pár sárgaöves gömbhalat szeretnék, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék 1 pár sárgaöves gömbhalat(Tetraodon biocellatus). Megterveztem már az akváriumot törpe gömbhalaknak(4-8db), de szívesen tennék bele az egyel nagyobb fajtából inkább. A kérdés az, hogy megfelelő lenne e nekik az akvárium.

Kisszemű kvarchomok kerül az aljára(3-5cm magasan), szívós növényekkel, kövekkel, akváriumi tárgyakkal berendezve.

Tetra 600 ex plus külső szűrő van hozzá.

Az akvárium ívelt üveges 112 literes (80x35x40).

Előre is köszi szépen!



2020. jan. 9. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
ELfelejtettem írni, hogy 3d háttér van benne, ami minimális szinten szűkíti az úszóteret!
2020. jan. 9. 17:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodom azon is, hogy 4 lenne belőlük, sok helyen azt olvastam 4en jobban meglennének mint 2en és a testükhöz + lassú mozgásukhoz mérve elégnek kellene lennie az akváriumnak
2020. jan. 11. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 sárgaöves és 4 törpe gömbhal kényelmesen elférne. De ha többet szeretnél, és van nekik hely, csak nyugodtan.
2020. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!