Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaphatnak a halak sült tököt?

Kaphatnak a halak sült tököt?

Figyelt kérdés

Serpa lazacok, páncélos harcsák és nyúlcsigák vannak az akváriumban.

Rendszeresen kapnak zöldséget, hetente 2x, főként a csigák miatt, de látom, hogy a halak is csipegetnek belőle. Félig főtt cukkinit, uborkát, spenótot, kelkáposztát szoktak kapni.

A tök kaliforniai (hosszúkás) sütőtök, és simán sütőben lett sütve, natúr, semmi sincs hozzáadva (pl. cukor vagy fűszer sem).


2020. jan. 18. 06:41
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Én félig főve de inkább párolva adom a tökféléket. Szerintem a sütés is jó lenne ha nem sütöttétek volna meg teljesen emberi fogyasztáshoz. A teljesen megsült sütőtök szétmállik a vízben mint a szétfőzött burgonya, a halak ugyan szeretik de hazavágja a vizedet. Szóval ebben a formában nem ajánlom. Legközelebb a halak részére vágj egy kis darabot és csak félig süsd, főzd meg a részükre.
2020. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Én amiatt aggódtam, hogy nem túl cukros-e nekik... de lehet, hogy csak én gondolom túl az egészséges életmódot.

2020. jan. 18. 17:25
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Nyilván nem napi szinten etetsz sült tökkel.:D Ne aggódj nem lesz bajuk tőle és szeretni fogják.
2020. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!