Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan hozzak haza halat...

Hogyan hozzak haza halat ilyen hidegben?

Figyelt kérdés

Kettő black molly halat szeretnék venni viszont nem tudom ilyen hidegben, hogy hozzam haza, hogy ne fázanak meg.

Arra gondoltam, hogy egy vászon szatyorba raknám bele a zacskót, amiben sálak illetve bélelt pulóver lenne. KB 30 percet kellene várniuk a hidegben,de be tudnék velük menni a váróba.

Ki bírnák annyi várakozást a hidegben a bélelt helyen vagy másképp, hogyan oldhatnám meg?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat.


2020. jan. 28. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg bélelt háti táskában tudnám tenni ha az megfelelő.
2020. jan. 28. 09:14
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekkoromban a halas vizes-zacskót újságpapírba csomagolva nem szatyorba tettem, hanem a kabátom alá fogva a kebelemben vittem haza a halakat.
2020. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

háa ha nem nagy macera akkor vigyél hűtőtáskát.

melegítsd fel az jégakkukat vagy tegyél palackokban melegvizet bele. És mibel szigetel nem fognak kihülni.


de amúgy 30 perc semmi. Nekem is kb annyi volt mire hazaérten a halakkal, simán kibírták többször is pulcsi és törölköző közé csavarva a hátizsákban.

Meg oda iv tehetsz egy alaposan felmelegített ásványvizes palackot - vagy kettőt.

Meg a boltban melegítsd fel a táskát és a pulcsikat, törölközőket, hogy ne a hideg ruhába csavard a zacsit.

2020. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Akaszd a nyakadba és a kabát alatt nem lesz semmi bajuk.

2. Hátitáska, amit melegí a hátad, a többi iránybúl pedig ruha, törülköző védi.

2020. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!