Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fázik meg az 5 honapos...

Nem fázik meg az 5 honapos németjuhászom kint? Ilyen hidegben? A háza rendben van 2 paplan pulover van neki bent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta van kint? Ha több mint 1 hete, már észrevettétek volna, ha megfázik. Ha napközben tudtok vele játszani, tegyétek meg, addig sem didereg :)

2009. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyaház szigetelve van?
2009. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. igen szigetelve van. meg születésétöl kint van. nincs semmi baja imádja a havat. csak én aggodom.
2009. febr. 20. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A Nemetjuhasznak eleg nagy szorre van es nem szobakutya , szerintem semmi baja nem lesz kint es amugy is minnya marcius es jon a tavasz s a jo ido :) Jo egeszseget a kutyusodnak
2009. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 21. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali:)

Az én németjuhász kutyám is kinn van...

De a kutyáink alatt szalma van,és az sokkal jobb,mint egy kabát vagy egy paplan.

Mert a paplan átnedvesedik a hideg hatására..

2010. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. Ezt már régen tettem fel de aranyos vagy hogy válaszoltál.Már az én kutyum 16 hónapos lett azóta. Hideg van de hát ők birják.
2010. jan. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!