Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért zúg az új Eheim Pickup...

Miért zúg az új Eheim Pickup szűrőm?

Figyelt kérdés
Van egy 60 litereshez, az nem zúgott az elején (most is csak minimálisan) azonban vettem egy 40 litereshez valót is az meg zúg mint az állat. Kinyomkodtam a víz alatt a szivacsából a levegőt, fejre is állítottam de semmi. Mindjárt falhoz vágom :)
2020. febr. 14. 20:21
 1/4 V. Hélix ***** válasza:
A szűrő tipusokhoz nem értek annyira, de lehet, hogy hibás a rotorja vagy valami teljesen más baj is lehet, de más nem jut eszembe ami okozhatja.
2020. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor szokott zajos lenni, ha levegős (esetleg beszív valami szilárd anyagot).
2020. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fejre állítottam ki is jött belőle buborék, de nem használt..:\
2020. febr. 14. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

- nincs a környékén a levegőztető? ha beszívja a levegőt hiába nyomkodtad ki a szivacsot attól még levegős lesz.

- nem szívott be valamit?

- nincs elzárva, rendesen nyomja a vizet?

- nem törött a tengelye? a kerámia tengely könnyen törik, de általában üzemképes marad a szivattyú, mert a rotor egyben tartja a tengelyt - vedd ki és nézd meg!

- a rotor lapátjai megvannak mind? a rotorlapátokon nincs szennyeződés ami miatt kiegyensúlyozatlan?

- tiszta a szűrő? nekem akkor szokorr morogni amikor már koszolódik.


aztán az is lehet, hogy gyárilag sz.r...

2020. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!