Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen állat lehet (akváriu...

Ez milyen állat lehet (akváriumban)?

Figyelt kérdés

Ma vettem a halaimnak élő vízibolhát, és le szoktam szűrni, mert a levét nem öntöm be az akváriumba.

A szokásos bolhákkal ezt az állatot is leszűrtem... valami alsóbbrendű rák szerintem, lehet vajon pontosabban tudni, hogy mi ez?

[link]

Sajnos a halaim egészséges, kiemelt érdeklődést mutatnak iránta, szóval sok jövőt nem jósolok neki, pedig amúgy nagyon tetszene...


2020. márc. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen garnéla, nekünk is vannak, csak színesek.
2020. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csíkbogár lárva, ragadozó. Nagyobb halak valószínűleg megennék, a kicsiket ő eszi meg előbb utóbb.
2020. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szitakötőlárvára tippelnék elsőre,de valószínűleg az előttem lévő válasz a jó.Viszont vigyázz,mert vérmes kis ragadozók,nagyobb halakra is rácsimpaszkodhatnak,rágcsálják a bőrét! Persze ha a halak közben végeztek vele,akkor nincs gond.
2020. márc. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Halaimmal szemben sajnos semmi esélye nem volt, kifejezetten kergették. Garnélát is szétszedtek már.

Nagyon sajnáltam, és kihalásztam, mielőtt elkapták volna, beraktam egy maréknyi jávai mohával egy 5 literes befőttesüvegbe... megpróbálom felnevelni. Vajon apró vízicsiga, vízibolha, szúnyoglárva megfelelő neki?

2020. márc. 6. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szúnyoglárva,tubifex ezek biztos jók.
2020. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, most etettem a halaimat, és neki is bedobtam pár fehér szúnyoglárvát (élőt).

Határozottan megeszi... nagyon is.

2020. márc. 6. 09:42
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Minden kisebb élő eleséget megesznek az ivadék halakat is. A haldarabokat, v halott eleséget mozgatni kell előtte pl etetőcsipesszel ( a kisebb élő csigát is elkapja).
2020. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!