Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet ilyen olcsó egy akvárium?

Lehet ilyen olcsó egy akvárium?

Figyelt kérdés

Ár amire számítottam úgy átlagosan a nagyvilágban: 100, 120, 150 ft/liter.

Linkek:

[link]

[link]


Itt nagyjából 50ft/literes akváriumok vannak, ez normális? Vagy csak ócska gagyikat adnak el olcsón? Csak nézegettem, nem akarom megvenni ezeket. :D


2010. júl. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ár!Nekem egy 50 literes akváriumom van,2-2 és fél hónapja van meg,semmi baja sincs.Már nem tudom,pontosan mennyiért vettem,úgy 2-3000Ft-ért:)
2010. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
És hogy fértek el ilyen pici akváriumokban?Gondolom nem tudtok nyújtózkodni.
2010. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a pici.. szerintem egy 50 literes nem pici. Abban lehet tartani pár halat. Persze ez pénztől, időtől függ. Van aki 200 literessel kezd.
2010. júl. 25. 01:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egy pézsmateknőst tartok benne,aki még pici,nem pedig halakat:).

Amúgy egy 50 literes akváriumban is lehet tartani halakat.De persze nem szabad sokat:D.

2010. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A webáruházak tényleg ilyen olcsók, köszönöm a linket, holnap már rendelek is világítást:) Ezt eddig még nem találtam meg. Biztos, hogy nem gagyi az akvárium, tejesen korrektnek tűnik képről, ez nem egy házilag összebarkácsolt valami. Erre mondják azt, hogy aki keres talál, a legtöbb ember bemegy az első halashoz és megveszi nevetséges áron az amúgy olcsó dolgokat.
2010. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képnek mindenki a legszebben sikerültet teszi kis vagy akár nem is az általa raasztott akváriumot.De nyiván egy törött rossz ragasztásu akváriumot nem veszel át, mert alap hogy átnézed amennyire tudod.Ha otthon ereszt még mindig viheted vissza.a mugy ők anyagár közeli értékben adják az akváriumot,ezért ilyen "olcsó" de azzal is számolni kell hogy ez egy üres akvárium. kell még bele sokezerért technika
2010. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!