Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék édesvizi garnélákat...

Hol tudnék édesvizi garnélákat venni? Red cherry stb. nem neten szeretném emberektől hanem valamilyen boltba, áruházba pesten. Valaki írna boltokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]


[link]

2010. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vadon díszállat, az árkádban is van, a west endben, minden nagyobb helyen.
2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
biztos hogy itt van garnéla??? mert nem írja sehol
2010. júl. 27. 21:11
 4/14 A kérdező kommentje:
első válaszolónak mondtam:)
2010. júl. 27. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:
én ma vettem egy törpe rákot =) nem tudom hogy kékrák-e vagy márvány.nagyon aranyos, és tele van petékkel.szóval mozgalmas éjszakám lesz:D
2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja akkor király:P sook szerencsét
2010. júl. 27. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem akarod "embertől"? :D
2010. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem szeretném így neten vásárolni vagy hogy pesten egy helyen találkozni és ott megvenni , nekem ez fura. :) jobban szeretem boltban:P
2010. júl. 27. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Europarkban, vadonban(nyugatinál) ,pólus centerben láttam amugy én mégis az embertől vásárlást javasolnám. én 13garnélát bvettem(redek) 1200ftért, azóta szaporodtak,gyönyörü szép pirosak stb... a boltban meg ilyen 600ft/darab áron láttam,meg drágábban. Szoval akvarista.hu(ott ált. 100ft/db) Nem nagy dolog, én is tartottam a találkozástolm,mondván mi van ha valami "gonosz ember" de nem kell félni, egyszerüen megoldható. Megbeszélsz egy forgalmas helyet,pl áruház bejárat elött.És már is biztonságos:D.Én már 7cserét lebonyolitottam igy és semmi gond nem volt,mind rendes ember voltbeszélgettünk pár szót és mentünk dolgunkra. Sőt eddig nekem mindent házhozz hoztak:)(Nekem nincs kocsom,nekik van:D)Szia
2010. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is jók a tapasztalataim, jófej emberekkel találkoztam, igazi akvaristákkal. A boltban vásárolt halak (élőlények) lestrapáltak, gondozatlanok, stresszesek, nem is figyelnek rájuk annyira, ha olyantól veszed aki otthon nevelgeti és imádja őket, jobban jársz. Ráadásul nekem többet segítettek mint néhány bunkó eladó. De persze ez ízlés kérdése, vedd boltban, ezek csak jótanácsok.
2010. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!