Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri akvárium drága hobbi?

Tengeri akvárium drága hobbi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik akvárium elindítása elég drága, ha jól akarod csinálni.
2020. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Sokkal drágább, mint az édesvízi. Van ismerősöm, aki több milliót ölt bele.
2020. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, elindítani is jóval drágább, aztán még fenntartani is drágább.
2020. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is tengeri akváriumot akartam, de nem engedhettem meg így lett egy 60 literes kicsi akváriumom, de az fullos kis "paradicsom" lett. Ha már csinálod akkor nincs olyan hogy hát ezt azt amazt majd később, az nem fontos eszköz bele.

Legalábbis én úgy voltam, hogy ha csinálom akkor fullon, úgy van értelme.

2020. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden hobbi drága ha az ember a szívét-lelkét beleteszi! 😉 De szerintem egy hasonló méretű növényes akvárium sem olcsóbb. Nekem a 243 liters, növényes akváriumom is benne van cirka fél millába, pedig sokmindent én csináltam, pl bútor, tápadagolók vagy a lámpa, ez bolti verzióban plusz 100 ezrek.
2020. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi a drága, 1 millió alatt nem valószínű,hogy megúszod ,még ha nagyon minimalista akarsz lenni sem .
2020. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!