Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S! Mik az előjelei a...

S. O. S! Mik az előjelei a xhipo átalakulásának?

Figyelt kérdés

Ezeket a kérdést én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..


Most meg azt kérdezném (nem akartam a másikba offolni), hogy a xipho átalakulásának mik az előjelei?

Farok formája, színe, teste.

Tegnapelőtt kaptam meg a 2 nőstényt (pénteken), és kb. mikorra lesz az egyikből fiú???

VÁROM A VÁLASZOKAAT!


2010. aug. 2. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:
S.O.S!!!
2010. aug. 2. 10:09
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát ez azért nem törvényszerű, mármint, hogy minden esetben átalakul.Mindenképp el kel, hogy érjék az ivarérett kort és akkor a hímek hiánya kiválthatja az átalakulást.A színe nem változik.Az első előjel, hogy meghosszabbodik a farkúszó és kialakul a gonopódium ( nemzőszerv).A has alatti úszó fog átalakulni. A farka nem lesz akkora mit egy hímé, de jócskán megnyúlik az alsó része.Ha ezek a szervek kifejlődtek, elkezdi a nőstény kergetését és hamarosan kishalak is születhetnek.
2010. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ah... kishalak... dicsőség, alleluja! XD

Kösz a választ de a színt a farok színére értettem, h halványabb les vagy nem, de mind1

Még írhattok, amit csak tudtok!

2010. aug. 2. 13:01
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A farok színe sem fog változni, csak megnyúlik kissé az alsó része.
2010. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. aug. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!