Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek így jó a házi...

Szerintetek így jó a házi ellető ketrecem?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy a xifo szülni fog. Hirtelen nem volt más ötletem. Egy külön kos akváriumba raktam egyedül őt. Azt írtál házilag a szúnyogháló is megteszi, gondolom akkor ez is. Ha nem akkor tudtok ötletet?

[link]



#hal #szülés #xifó #Ellető ketrec
2020. júl. 5. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen anyagból van a háló, de csak olyat szabad használni, amiből nem oldódnak ki toxikus vegyületek. Ráadásul ennek a lyukai olyan kicsik, hogy az ivadék nem tud keresztülesni rajta, tehát együtt maradnak az anyahallal, aki meg fogja enni őket.
2020. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Lement a szülés egyből ahogy kiírtam a kérdést. De átcseréltem egy műanyag nagyobb lyukas szűrőre. Kb 30 lett anélkül hogy bárkit megevett volna.
2020. júl. 5. 13:18
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Gratula, pedig már készültem írni, hogy ki kellene merevíteni, hogy ne lógjon be a széle és, hogy valószínűleg kifognak férni a kicsik a réseken:D Én mondjuk hagytam az akváriumba elleni sűrű növényzetet biztosítva az anyának és az ivadékoknak. Mit csinálsz ennyi kishallal a következőket is beleértve?
2020. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igazából várok egy picit aztán elajándékozgatok párat olyan ismerősöknek akiknek van akvárium. Aztán meg megpróbálom eladni őket, mert tömegnyomort sem akarok az akváriumba.

Majd mindig eladogatom őket. ( nem ebből a célból lett akvárium egyébként ). Nagyon igényes akváriumom van és mindenre odafigyelek, szóval bátran merem majd odaadni másoknak. Egészségesek.

2020. júl. 5. 21:11
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
OK. Csak figyelmeztetni szerettelek volna a szaporaságukra.
2020. júl. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!