Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Úgy belehet rendezni akváriumo...

Úgy belehet rendezni akváriumot, hogy alulra műfüvet szeretnék, de azon kívül szeretnék igazit is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem.


(Egyébként vagy 5 perce nézem ezt a kérdést, ebből az első 3 perc azzal telt, hogy annyit tudtam mondani, hogy aztaqrva, de ezt vagy 3-szor.

Utána azon kezdtem el agyalni, hogy melyik irányból kezdjem el adagolni, hogy ez összességében is hülyeség (szerintem!) egy részleteiben is.

De ezt feladtam, mert szerencsére ezt nem kérdezted.

Úgyhogy emiatt ennyi csak a válaszom. Hogy nem.)

2020. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
93%
Műfű ? Mármint a gyepként használt műfű vagy valami akváriumi műdekorra gondolsz ? Ha az első akkor nem (bár a másodikat se ajánlom). Léteznek olyan vizinövények amikkel “víz alatti gyepet” lehet csinálni de az marha nehéz. A legtöbb ilyen növény rettenetesen igényes, csak high teck akváknál jöhetnek szóba. Akinek meg olyanja van az már rég kinőtte a GyK-s kérdezgetést. Szóval az én válaszom is az ,hogy nem.
2020. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Pedig de. Évek óta ezt használom talajszűrőnek, nem látszik. De ha színes kavicsokat lehet erre használni akkor a műfűvel mi a baj?
2020. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két értelmes választ. :)
2020. júl. 12. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet de nem érdemes bemegy alá a sok piszok és ott rohad

mondjuk ikraszóró halaknak meg elevenszülőknek a szaporításához jó lehet

2020. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy természetellenes, sok gondot fog okozni. Megfogja koszt de ez némileg még kivédhető gyakori talajporszívózással de sajnos hamar megjelenik rajta az alga is mind minden dekorációs elemen, ez velük szemben nehezen mozdítható, tisztítható és kezelhető. Ne hidd, hogy nem fog látszani rajta, hogy műgyep, bár az algától természetesebb hatást kelt ha nem számít, hogy nem zöld, főleg a barna és az ecsetalga szereti a műanyagot. Ha szeretnél valami talajtakarót akkor erősíteni kell a világításon és tápozáson de ez nem megoldás. Remélem sikerül lebeszélni bármilyen műnövény és ide nem illő dolog használatáról, a színezett talajt, kishajót, festett köveket és a tengeri kagylókat is beleértve.
2020. júl. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!