Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az emberek látják a vizet,...

Ha az emberek látják a vizet, és a levegőt nem, akkor a halak látják e levegőt de a vizet nem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
látjál a levegő*
2020. júl. 25. 16:43
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem látják a levegőt, és a vizet azért nem mert nem kívülről nézed. Ha bent vagy a vízben, akkor te se látod igazából a vizet, mert az a környezeted.
2020. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
2020. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
#1 vagyok igen, azt elfektettem írni, hogy kívülről a levegő is látszódna, csak mivel mi ebben vagyunk bent nem látjuk.
2020. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

víz alól a halak látják a levegőt de víz felett már nem látják a levegőt

ellenben víz felett már látják a vizet de a levegőt nem

2020. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Érdekesség, a delfinek pont fordítva látnak jól, mint az emberek. A víz alatt tiszta, a víz felett meg homályos a látásuk.
2020. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Leszögezném, hogy nem tudom de szerintem a vízből kinéző hal sem látja a levegőt csak a vízen kívüli tárgyakat, árnyékot és persze más élőlényeket is változó élességgel és távolságban. Amit konkrétan tudok az afrikai sügérek simán 5 méterről érzékelik a mozgást de , hogy mit látnak azt ne kérdezd.:D
2020. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Jobban átgondolva szeretném megcáfolni amit írtam.:D Hiszen ha lemerülök a víz alá én is megtudom határozni, hogy meddig tart a víz akkor nyilván a halak is.
2020. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!