Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idot bir ki 15 diszhal...

Mennyi idot bir ki 15 diszhal muanyag furdokadban?

Figyelt kérdés
Eltort az akvam, es nem tudom hova rakni oket sajna nincs tartalek. Mennyi ideig lehetnek szuro, minden nelkul a kadban?
2020. aug. 5. 18:45
 1/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Miért nem rakod az akva szűrőjét a kádba ?

Amúgy számít ,hogy milyen halak, mennyi víz, ki tud-e oldódni valami a kádból stb. Minden esetre most ne etess s minden nap csinálj kb 10% vízcserét azonos hőfokú klórtalanított vízzel, mihamarabb vegyetek új akvát.

2020. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 V. Hélix ***** válasza:
100%

A szûrôt nem tudod belerakni a kádba? Azzal tovább bírnák.

Illetve milyen halakról és mekkora kádról van szó?

Merit pl egy pici lavorba aranyhalak egy napig nem bírnák, de guppik egy 100 literes kádba simán kibírnának pár napot

2020. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

120 literes

Van benne

6 him guppi

4 ekfoltos razbora

6 neon

2020. aug. 5. 18:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a bak hogy babaknal valo muanyag kadban vannak benne es sehonnet arm tudok nagyobb valamit szerezni :(
2020. aug. 5. 18:53
 5/7 A kérdező kommentje:
*baj
2020. aug. 5. 18:53
 6/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Oké, szerintem kihúzzák egy ideig, de a szűrőt valahogy rakd bele vagy minimum egy légpumpával (ha van) porlasz levegőt nekik.

Amúgy ha már itt tartunk én azt ajánlom ,hogy majd akváriumból is legalább 120 literest vegyél vagy nagyobbat illetve pótold ki a neonok és razbórák számát legalább 10-12-re mert rajhalak. Kicsit sok a vízközt úszó hal (konkrétan csak olyan van), én kicserélném a 6 guppit 6 valamilyen corydoras harcsára. De ez csak tipp, a te akváriumod, nyilván te döntesz.

2020. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
Na, mizu?
2020. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!