Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyeves babat hagynatok...

Egyeves babat hagynatok egyedul a furdokadban? Mikortol hagytatok egyedul?

Figyelt kérdés
Fel orarol van szo.
2016. okt. 18. 17:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Ugye a kerdes nem komoly?

En nagyon laza vagyok,olyan 2 éves kora körül mar volt,hogy kijöttem valamiért( a noverevel furodtek)

Na de,hogy egy fél órát egyedul????még a víz is jeghideg lesz annyi ido alatt

2016. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem!
2016. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez még viccnek is rossz.
2016. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Még a 2,5 évest se!

És miért fél óráig? Megfázna!

2016. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

NEM!

Eszembe se jutna! Fiam 16 hos, sosem volt egyedul hagyva.

Ilyen kisgyerek belefulladhat siman meg 10 centis vizbe is. Ugye nem gondolod kololyan??????

2016. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo,de igen fel ora.Az en lanyom 3 eves,nem szoktam max 1-2 percre otthagyni,siman lehet,hogy felall,megcsuszik aztan jol beveri a fehet vagy vmi.Egy ismerosom akadt ki azon,hogy nem hagyom ott a lanyom,mikor O az egyeves kisfiat nyugodtszivvel hagyja ucsorogni a kadban,mert szepen eljatszik.Siman meg is fulladhat a baba.Es most jon az amin en akadtam ki nagyon.Azert hagyja fel oraig,mert ugy mar szepen ul,jatszik es addig O egyutt tud lenni az apukaval.Az egyutt tud lennit,ugy ertem,hogy addig nyaljak faljak,kenyeztetik egymast,mert a kisfiu miatt nincs idejuk szexre es egy jo fel oraban probalnak kicsit elvezkedni.Ami amugy teljesen hulyeseg,mert hozzatette,hogy csak akkor tudnak szexelni ha a kicsi alszik.Vagyis "bemelegitenek" s gyerek furdese kozben es kesobb folytatjak.Nem akarom elitelni,de azert ezen nagyon kiakadtam.Bocsanat a hosszu monologert.
2016. okt. 18. 17:42
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, hogy miért hagyja magára a kádban félórára: vacsorát főzni, kedvenc sorozat vagy szexelni... UGYANÚGY veszélyeztetés és UGYANÚGY kiakasztó.
2016. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Az tök mindegy miért hagyja ott!!!

De ez hatalmas felelőtlenség!!!

2016. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
En pontosan tudom hogy felelotlenseg,de az felhaborito,hogy szex miatt.Ha este ugyis szexelnek.Nem tudom,hogy miert nem bir ki egy par orat.Nyilvan mi is szoktunk a parommal,ha a gyerek alszik,de kibirunk par napot,nemhogy meg napi ketszer is.Persze az sem lenne ok ha azert hagyns ott mert ki kell teregetni,de az ertelmes dolog.
2016. okt. 18. 17:53
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Meg a 3-4 evest sem. Sot, a nyolc eveshez is bemegyek, szoval tartom a konyhabol.
2016. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!