Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Usztathatok kicsi termetu...

Usztathatok kicsi termetu kutyat furdokadba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem ér le a lába akkor tudod úsztatni :)

de amúgy mért ne úsztathatnád?

nem lesz baja nyugi :)

2012. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem simán úsztathatod, csak utána jól takarítsd ki a kádat.

kábé 24 fokos vizet engedj, és olyan magasra, amennyire csak tudod, hogy tényleg tudjon úszni benne. amúgy ha a kutyád még nem érintkezett vízzel nem hiszem, hogy szeretni fogja. :) de egy próbát megér.

2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, bár szerintem jobban élvezné a természetes vizet.
2012. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Furdeni szeret:) masfel kg az egesz kutya. Termeszetes vizhez nem igazan tudom h hova vihetnem... Meg attol feltem is. Hogyan kezdjen ezt a furdokadas usztatast? Tele engedem a kadat es utana? Hogy tegyem bele? Tudom h ez az egesz tok viccesen hangzik....de meg sosem usztattam kutyat kadba meg amugy se :)
2012. jún. 11. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze simán úsztathatod miért ne?

Nem tudom mekkora a kád, de bele kéne rakni valami lavórt vagy valamit, ami nem ázik át és az lehetne a part. Ha nagyon alacsony a kutya akkor simán meg lehet oldani, de ha nem, akkor nem tudom hogyan.

2012. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg viccesen hangzik, de ettől függetlenül miért is ne?

Csak a lányom meg ne lássa ezt a kérdést, mert éppen mostanában próbálom erről lebeszélni.

A kutyánk nem kifejezetten vízbolond, és bizony nem örülnék ha megszeretné, mert a napi sétánk a patakparton történik és hát ugye nem szeretnék egy yorkit hajkurászni sem a patakban, sem a közeli szökőkutban:)

2012. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!