Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez a víz tetején?

Mi ez a víz tetején?

Figyelt kérdés
Vettem egy 72 literes akváriumot, feltöltöttem. Kb 1-1,5 hete forog benne a víz, halak nélkül, csak a kövek meg a díszek vannak benne, és észrevettem a víz tetején ilyen szöszhöz hasonló dolgokat úszni. Meg a víz is elég "büdös" Ezek mitől lehetnek?

2020. nov. 11. 11:55
1 2
 11/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Csapvizet használsz ? Van-e annak alapból szaga (akár frissen, akár úgy ha áll pár napot) ? Illetve jobb lenne ha pontosabban körülírnád ,hogy mit is látsz mert nem nagyon tudom kibogozni ,hogy most akkor hártyás a víz ? Vagy valami belekerült ? Hogy tudnád megfogalmazni amit látsz, képet tudnál felrakni ?

Ha már ennyit kérdezek azt is megkérdezném ,hogy szett vagy mindent külön vettél ? Milyen szűrő s milyen a világítás ?

2020. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, csapvíz, nincs szaga. Először a víz tetején ilyen 2mmes hártyának tűnő darabok, aztán amikor öntöttem bele vizet, az aljáról os feljött. Világítás még nincs, szűrő az belső, claro 600. Külön vettem mindent
2020. nov. 11. 23:18
 13/14 medvemorzsa ***** válasza:
Vízcsere! Tegyél indítóbaktérium kultúrát a vízbe.
2020. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 medvemorzsa ***** válasza:

Ja, kövek meg a díszek? Milyen díszek, netán gyökerek, stb. bomlásra

hajlamos anyagok.

Kiszedni, lesikálni.

2020. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!