Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adott egy 50 literes akvárium...

Adott egy 50 literes akvárium ami 3 hónapja járatva volt, rendszeres vízcsere mellet, egyenlőre van benne két darab algaevő harcsám,szeretnék harcoshalat ha lehet két darabot egy fiút és egy nőstényt, ez a kapacitás elegendő?

Figyelt kérdés
Megfelel a betta igényének? Vízmelegítő, anubias növények vannak az akváriumban.

2020. dec. 16. 11:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Helyzet jelentést írok, először is mindenkinek aki olvassa kellemes karácsonyt....

A Betta vize 28 fokos, szereztem bele növényeket amit irtatok, de egy öregebb akvaristához mentem el ott vettem meg a növényeket, remélem ez nemgond, ezen kívül normális ha a viz tetején kis buborek “ feszkek “ vannak ? Fagyasztott szunyoglarvaval etetem őt, néha kap külön betta tápot, ma nem adok neki kaját, mivel irtatok is hogy 1 nap az kaja nélküli, szerintetek ?

2020. dec. 24. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!